Szanowni Państwo Nauczyciele, Drodzy Uczestnicy!

Informujemy, że zbliża się finał Olimpiady Wiedzy o Mediach w roku szkolnym 2023/2024 zaplanowany w dniach 22–23 marca 2024 roku w Warszawie. Przesyłamy Państwu informacje od Organizatora Głównego tego wydarzenia.

Harmonogram:

• Test finałowy rozpocznie się 22 marca 2024 roku o godzinie 12:00 (od ok. godz. 10:00 rozpocznie się rejestracja uczestników);
  • Tegoroczny finał Olimpiady Wiedzy o Mediach zakończy się najpóźniej do godziny 15:00 w sobotę 23 marca 2024 roku;
  • Szczegółowy harmonogram etapu centralnego podany zostanie Państwu w późniejszym terminie.

Zakwaterowanie i wyżywienie:

• Komitet Główny Olimpiady Wiedzy o Mediach zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie dla uczniów/uczestników oraz dokonuje dla nich rezerwacji zakwaterowania;
  • Uczniowie zakwaterowani zostaną w Hotelu o3 przy ulicy Mangalia 1 w Warszawie;
  • Nie ma możliwości sfinansowania przez Komitet Główny dodatkowych noclegów (np. dzień wcześniej);
  • Komitet Główny bardzo prosi, by uczestnicy zgłosili do dnia 10 marca 2024 roku, jeżeli rezygnują z zakwaterowania w Hotelu o3 przy ulicy Mangalia 1 w Warszawie. Nie ma bowiem potrzeby generowania zbędnych kosztów i opłacania pustych pokoi. Rezygnację z zakwaterowania w hotelu prosimy zgłaszać Kierownikowi Organizacyjnemu Olimpiady Wiedzy o Mediach Panu dr. Mariuszowi Włodarczykowi na adres e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Możliwość zakwaterowania w Hotelu o3 przy ulicy Mangalia 1 w Warszawie w przydzielonych pokojach będzie dopiero wieczorem w piątek 22 marca 2024 roku;
  • Z Uniwersytetu Warszawskiego do Hotelu o3 przy ulicy Mangalia 1 w Warszawie przejeżdżać Państwo będziecie zorganizowaną grupą, komunikacją miejską, po zakończeniu programu przewidzianego w dniu 22 marca 2024 roku.
  • Rezerwacji hotelu nauczyciele lub opiekunowie dokonują na własną rękę i rozliczają się z hotelem we własnym zakresie.
  • Organizator Główny, jak co roku, ma do dyspozycji kilka miejsc, gdyby w hotelu rezerwacja dla nauczycieli – opiekunów była już niemożliwa;
  • Organizator Główny informuje, że obecność nauczycieli – opiekunów nie jest konieczna, jeżeli rodzice wyrażają zgodę na samodzielny wyjazd ucznia/uczestnika, nie ma wówczas przeszkód, by opiekuna nie było.